YAVUZ MMC – Haqqımızda
YAVUZ MMC AZƏRBAYCAN RESPUBLIKASI ƏDLIYYE NAZİRİIYİ HÜQUQİ ŞƏXSLƏRİN DÖVLƏT QEYDİYYATI ÜZRƏ BAKI ŞƏHƏRİ ŞÖBƏSİNDƏ 05.07.2006 TARİXLİ QEYDİYYAT [NOM- 0106-P234-46221 QEYDIYYATDAN KEÇMİŞ VƏ ONA 1400917561 SAYLI QEYDİYYAT ŞƏHADƏTNAMƏSİ VERİLMİŞDİR. YAVUZ MMC İYUN 2006 Cİ İL TARİXİNDƏN BAŞLAYARAQ AŞAĞIDA ADLARI QEYD OLUNAN BÖYÜK TİKİNTİ LAYİHƏLƏRİNDƏ ELEKTRİK İŞLƏRİNİ YERİNƏ YETİRMİŞDİR.
İnşaat sektöründeki büyüme stratejisine bağlı olarak AKGÜL ELK. MMC ve KOCOGLU CONSTRUCTION MMC. Şirketleri ile yapmış olduğu birleşmeler doğrultusunda faaliyet alanlarını genişletmiştir. Sahip olduğu lisanslar kapsamında inşaat temel seviyesinden çatıya kadar olan alanlarda, endüstriyel tesislerin gerek temel seviyesi ve elektrik&mekanik işlerinde, yol, köprü, tünel, su ambarı ve zeminlerin iyileştrilmesi konularında faaliyet göstermekteyiz.
Şirkət siyasəti olaraq müştərilərimizlə birlikdə qarşımıza çıxan bütün problemləri bərabər həll ediriik ve həll edə bilirik.
Müasir: Tətbiq layihələrində yeni texnologiyalardan istifadə edərək layihələri uğurla sona çatdırmaq, sifarişçilərimizin ehtiyaclarına görə lazım olan dəyişiklikləri həyata keçiririk.
Zamanlama: YAVUZ MMC öhdəçiliyinə götürdüyü işləri və layihələri iş rejiminə görə və sifarişçinin tələblərinə uyğun keyfiyyətli ve vaxtında bitirib təhvil verməyi qarşısına məqsəd qoymuşdur. Bu mənada işləri həyata keçiren professional işçilərimiz layihədə və müqavilədə qeyd olunan şərtləri vaxtında və yüksək səviyyəde həyata keçirir.
Etibarliliq: YAVUZ MMC sifarişçilərinin əlavə zaman ve əlavə xərclər ve maliyyə problemi yaratmadan iş qrafikinə və standartlarına, qanun ve qaydalara uyğun olaraq fəaliyət göstərməkdədir ve bu bizim hədəfimizdir.
Məsuliyyət: YAVUZ MMC çalişan işçilərinə sahəyə buraxılmadan əvvəl SƏTƏM tərəfindən təhlükəsiz işləmələri üçün təlim kursları təşkil edir, işçi təhlükəsizliyi üçün lazım olan sertifikatlı iş avadanlıqları və iş geyimləri ilə təmin edir.

Yavuz LLC was registered in the department of state registration of legal entities of the Ministry of Justice of the Republic of Azerbaijan in the city of Baku from 05.07.2006 [NOM – 0106-P234-46221] and it was issued a registration certificate No. 1400917561. BEGINNING IN JUNE 2006, YAVUZ LLC PERFORMED ELECTRICAL WORKS ON LARGE CONSTRUCTION PROJECTS REFERRED TO BELOW.
Since its inception, it has participated in and successfully completed electromechanical and mechanical works for the construction of factories, factories, large and small shopping centers, business centers and hotels, sports grounds, hospitals, recreation centers. As a company policy, we equally solve and can solve all the problems that we face together with our clients.
Modern: successful completion of projects using new technologies in applied projects, we carry out the necessary changes in accordance with the needs of our clients.
Timing: Yavuz LLC has set itself the goal of completing works and projects with high quality and on time in accordance with the schedule and customer requirements. In this sense, our professional employees, who perform the work, fulfill the conditions specified in the project and contract in a timely manner and at a high level.
Reliability: YAVUZ LLC operates in accordance with the schedule and standards, laws and regulations without additional time and financial problems for our clients, and this is our goal.
Responsibility: YAVUZ LLC organizes training courses for its employees to learn the safe handling of personnel before they are allowed to work, and provides them with the certified work equipment and work clothing necessary to ensure the safety of workers.